Team van de Piramide

 

Groepsindeling

Groep

aantal

maandag

dinsdag

woensdag

donderdag

vrijdag

1


19

Juf Inas

Juf  Iris




Juf Inas

Juf Inas


              

Juf  Iris


2

26

Juf 
Nicole

juf 
Nicole

Juf
 Nicole              

Juf
Nicole
Juf Dalila

juf 
Nicole
Juf Dalila

3

19

Juf Tonny

Juf Tonny

Juf Esra

Juf Tonny 

Juf Tonny

3/4

22

Juf Kirsten


Juf Kirsten


Juf Kirsten/Juf Titia

Juf 
Titia

Juf Titia
              

5

20

Juf
Nelleke
              

Juf
Nelleke
              



Juf
Nelleke

Juf
Farida

Juf
Nelleke
Farida

6

18

Meester   
Geert

Meester
Geert

Meester 
Geert
              

Juf Esra




Meester Geert

          

7

27

Juf 
Suzanne

juf 
Suzanne

juf
Suzanne


juf 
Suzanne


juf 
Suzanne

           

8

24

Meester
Rutger

Meester
Rutger

Meester
Rutger

Juf
Rutger                          

Meester
Rutger

 

 

 

Lokalen

                                           Begane grond:
                                             Groep 0, 
                                             Groep 1
                                             Groep 2
                                          
                                            Congierge
                                            Ouderkamer
                                         
                                            Eerste verdieping;  
                                         
                                         
       
                                            Groep 0
                                            Groep 1b
                                            Groep 3
                                            Groep 4
                                             

Directie, 
administratie
Ib ruimte
personeelskamer 


Tweede verdieping:
Groep  5
 
Groep 6
Groep 7
Groep 8



Interne begeleiders, 
Maatschappelijk werkster, 
Diëtiste,
Logopedie,   
Bewegingstherapie.

Overige functies en taken

Directeur
 

Mevr:  Mariska Daalhuizen 
locatie Leider: Mevr Madelon T Zand

Interne begeleider/ Aandachtfunctionaris
Mevr. Jannie Pols 
Mevr Amleset Mekonen
 

Rekenspecialist  Juf Kirsten
Meerbegaafd-enTaalspecialist Juf Nicole


Gymnastiekleerkracht.

Meester Chukri

Medewerker ouderbetrokkenheid.
Juf Martha Wijhe-Ooijen

 

Onderwijs assistenten:
Juf Dalila, juf Farida en juf Innas
Administratie;
Andjenie  Bhugwansing
Facilitair medewerker
Anita Arron van Aalst

Zij-instromer juf Nena

Conciërge
Koos Botbijl
Andre
Schoolmaatschappelijk werkster,
Leila  Sakkali


Deze website is gerealiseerd door Heutink ICT